Čo ponúkame
Ako pracujeme
Naša tvorba
Objednajte si
Prečítajte si
Kontaktujte nás

Tvorba web stránok

Webové stránky, aplikácie a e-shopy s čistým a moderným dizajnom, ktoré privedú Vašich zákazníkov do doležitých cieľov.

Prezentačné web stránky

Potrebujete odprezentovať Vašu spoločnosť alebo ponúknuť konkrétne služby? Prezentačné web stránky sú najlepší spôsob, ako oznámiť Vašim potencionálnym zákazníkom, ktoré služby ponúkate, aké činnosti vykonávate a v čom ste lepší ako konkurencia. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Webové aplikácie

Chcete vytvoriť jedinečnú online službu, ktorá bude plne automatizovaná a prinesie Vašim zákazníkom alebo spolupracovníkom pridanú hodnotu? Pri tvorbe webových aplikácií nepoznáme slovo "NIE" a každá požiadavka je pre našich programátorov veľká výzva. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

E-shopy

Hľadáte ideálny spôsob predaja produktov na internete? Neviete si vybrať spomedzi mnohých systémov? Využite náš jedinečný systém pre e-shopy, ktorý je vhodný pre jednoduché ale aj zložité a prepracované internetové obchody. Na mieru splníme všetky vaše požiadavky. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Tvorba web stránky na mieru

Potrebujete vytvoriť web stránku, ktorá Vám bude zarábať? Alebo chcete vlastníť webovú aplikáciu, ktorá uľahčí prácu Vašej firme alebo iným návštevníkom Vašej aplikácie? Spoločne vybudujeme ciele stránky, vytvoríme stratégiu a zaimplementujeme ju do webového dizajnu. Návštevnici sa tak na nej nestratia a webstránka ich logicky privedie k vykonaniu dopredu stanovených cieľov. Iba takto vytvorená web stránka môže zabezpečiť rentabilitu a zvyšovanie ziskov Vašej spoločnosti.Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

Portfólio

Winners Group BG - tvorba firemnej web stránky
Layenberger - tvorba prezentačnej web stránky
Proteinbar - grafický návrh web stránky pre e-shop
WCGT - tvorba prezentačnej web stránky
Uasports - tvorba one-page web stránky
Pohyb bez bariér - web stránky - webové aplikácie
Amuzo - tvorba web stránok
VSEP - tvorba prezentačnej web stránky

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Mierová 4