Foto-video

Potrebujete profesionálne fotografie alebo video pre Vašu spoločnosť? Nechajte to na nás!

Firemné fotenie portrétov

Hľadáte profesionálneho fotografa, ktorý vytvorí reprezentatívne fotografie Vašich zamestnancov, kolegov alebo partnerov? Chcete aby aj portrétové fotografie niesli určitú spravú pre cieľovú skupinu? Postaráme sa o vyhotovenie a úpravu fotografií a v prípade záujmu Vám vybavíme aj ateliér.

Zobraziť viac

Fotenie produktov

Viete o tom, že kvalitné fotky Vašich produktov zvyšujú ich dopyt? Nemajú Vaše produkty rovnaký štýl obrázkov? Nafotíme Vaše produkty, spracujeme ich, pridáme im tiene, správne ich naaranžujeme. Váš zákazník po nich bude priam túžiť.

Zobraziť viac

Fotenie eventov a firemných akcií

Udalosť bez fotografie? To nesmiete dovoliť! Stačí, ak našim fotografom poviete bližšie o udalosti, definujete si na aké časti eventu sa majú hlavne zamerať a ostatné necháte už na nich. Výstupom budú kvalitné a upravené fotografie, ktoré pri ich pozeraní zbudia spomienku.

Zobraziť viac

Korporátne videá

Potrebujete odprezentovať činnosť Vašej spoločnosti? Chcete ľuďom prostredníctvom videa ukázať, ako to robíte a prečo si majú zvoliť práve Vás? Spoločne vytvoríme jedinečný scénar, natočíme jednotlivé spoty, zostriháme a video vyšperkujeme grafickými prvkami a doladíme audio. Výsledkom bude video, ktoré sa vrije do pamäti sledovateľa.

Zobraziť viac

Produktové videá

Chcete propagovať alebo prezentovať Vaše produkty pomocou videa? Skvelý nápad! Príbeh Vám napíšeme a pošleme na odsúhlasenie. Kreativite medze nekladieme. Pri produktových videách je pre nás dôležité upútať sledovateľa, vyvovalať v ňom emóciu a potrebu vlastnenia Vášho produktu.

Zobraziť viac

Video reklama

Chýba Vášmu marketingu video reklama? Potrebujete sa propagovať touto formou ale samotnú reklamu nemáte zhotovenú? Vytvoríme Vám jedinečnú reklamu, ktorá hneď na začiatku zaujme a prinúti Vašu cieľovú skupinu video dopozerať. Iba tak im môžete odoslať celý odkaz o Vašich produktoch, službách alebo spoločnosti.

Zobraziť viac

Fotografie a korporátne videá na mieru

Potrebujete profesionálne stvárnenie Vašich zamestnancov, produktov, služieb alebo spoločnosti? Viete o tom, že kvalitne nafotené produkty zvyšujú predajnosť na web stránke? Nechajte si to nafotiť fotografom, ktorý ku každej práci pristupuje ako k umeniu. Pociťujete vo firme vyjadriť Vašu činnosť prostredníctvom videa? Radi by ste vlastnili video reklamu s kreatívnym a zaujímavým scenárom? Aj túto službu vieme pre Vás zabezpečiť! Vyžiadajte si nezávaznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

Vytvorili sme

up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Seberíniho 2

down left triangle