Audit Vašich sociálnych sieti ZADARMO

Presvedčte sa o tom, či komunikujete správne na sociálnych sieťach Facebook a Instagram zadarmo!

Auditom sociálnych sieti získate

Najlepšie
časy prispievania

Pridávanie príspevkov v správny deň a v správny čas, Vám pomôže zvýšiť interakciu s Vašim príspevkom a zvýši tak dosah príspevku. Vytváranie príspevku Vás stojí čas, preto ho pridávajte, keď má šancu získať čo najviac likov!

Analýza Vašich
príspevkov

Zanalyzujeme, ktoré typy príspevkov sa ľuďom najviac páčia a ktoré zase nie. Výsledok Vám pomôže optimalizovať obsah a tak si budovať lepší vzťah s Vašimi fanúšikmi či followermi.

Analýza
konkurencie

Zhrnieme dáta Vašej konkurencie a porovnáme ich s Vašimi. Pevne veríme, že každý z Vás chce byť lepší ako ostatní a preto je dôležité sa vedieť porovnať.

Príspevky Vašej
konkurencie

Vytiahneme najlepšie príspevky a časy Vašej konkurencie. Získate tak prehľad o tom, aké príspevky fungujú Vašej konkurencií.

Prezentácia
auditu

Audit Vám veľmi radi odprezentujeme osobne, aby ste všetkému porozumeli. Je pre nás dôležité aby ste grafom a údajom v audite rozumeli.

50% zľava
na prvý mesiac

Ak sa nakoniec rozhodnete, že by ste chceli nechať správu sociálnych sieti na profesionálov, získate 50% zľavu na prvý mesiac. Ukážeme Vám, že sociálne siete ovládame nielen v teoretickej, ale aj praktickej rovine.

Podobné služby