Slider left | Onlima.sk

Webstránka pripravená na marketing

Zahŕňa Váš marketingový plán propagáciu na internete? Idete správnym smerom! Nechajte si vytvoriť web stránku, ktorá je na propagáciu pripravená.

Výhody webstránky pripravenej na marketing

Vopred stanovená
stratégia

Marketingová stratégia webu je vopred vytvorená. Už pred samotným zhotovovaním vieme, ktoré kanály online marketingu budete používať. To nám pomáha pri vytváraní štruktúry web stránky. Elementy spoločne s textami tak budú mať logickú náväznosť.

Moderný a kreatívny vzhľad

Pekný a moderný web upúta pozornosť každého návštevníka. Ak k tomu pridáme správne rozmiestnené prvky a podstatné tlačidlá zvýrazníme, je veľká šanca, že návštevníka dovedieme do vopred stanoveného cieľa.

Responzívny
dizajn

Prispôsobená webstránka pre mobily, tablety či počítače je dnes samozrejmosťou. Viac ako 50% prístupov ide práve z mobilných zariadení. Ak budete Vaše služby propagovať aj na sociálnych sieťach, toto číslo bude oveľa väčšie.

Rýchle načítanie webstránky

Čim sa web dlhšie načítava, tým strácate väčšie množstvo návštevníkov. Návštevník chce riešiť svoju potrebu, nie čakať. Webstránka, ktorá sa načítava dlhšie ako 2 sekundy, stráca svojich návštevníkov ešte pred samotným zobrazením.

Správne pomenované podstránky

Nie je dôležité, ako odborne sa volá Vaša služba alebo kategória. Podstatné je, ako ju ľudia hľadajú a pod akým názvom ju správne chápu. Vďaka tomu, zachytíte správne kľúčové slová, ktoré Vám pomôžu pri PPC reklame alebo SEO.

Skúsený
tím

Web stránku Vám zhotový skúsený tím. Okrem toho, že na ňom budú pracovať programátori a grafici, ruku k dielu priložia aj ľudia s marketingového oddelenia.

ČO TO ZNAMENÁ V PRAXI?

Lepšia pozícia v Google

Správne vybrané a použité kľúčové slová vylepšujú Vašu pozíciu v organickom vyhľadávaní na Google. Ak k tomu pridáme zopár backlinkov, ktoré si dokážete zadovážiť zadarmo, získate návštevníkov web stránky zadarmo.

Lacnejšia reklama

Facebook aj Google hodnotia vstupné stránky a reklamy takzvaným skóre kvality. Čím lepšie je toto skóre, tým je reklama lacnejšia. Investícia do webu pripraveného na marketing Vám môže z dlhodobého hľadiska ušetriť peniaze.

Cieľ je cesta

Môžte mať najlepšie vytvorené a nastavené reklamy. Ak máte zle spravenú stratégiu webu, nebudete úspešný. Aby sa návštevník vedel dostať do cieľa, potrebujete mu ukázať cestu. Tá je súčasťou nami vypracovanej webovej stratégie.

Spôsob úhrady za web stránku

Úhrada celého webu

Ide o klasický spôsob úhrady za naše služby. Najskôr Vám zhotovíme grafický dizajn webstránky a zapracujeme Vaše pripomienky, potom nám zaplatíte 50% zálohy. Po odsúhlasení finálnej verzie webu Vám webstránku prehodíme a vy doplatíte zvyšnú sumu. Na výške platieb sa vždy vieme dohodnúť.

Licenčný poplatok + mesačná platba

Začínate alebo je Váš vstupný kapitál limitujúci? Chcete ale naozaj kvalitnú web stránku? Máme pre Vás riešenie! Za novú web stránku na začiatok zaplatíte jednorázový licenčný poplatok a následne nám uhradíte každý mesiac vopred dohodnutú sumu. Toto riešenie umožnuje klientom využiť kapitál na marketing, ktorý by im mal zabezpečiť pravidelný mesačný príjem. Preto sa dá povedať, že mesačný poplatok bude za Vás uhrádzať webstránka.

Navrhujeme nezáväzné stretnutie

Veľmi radi sa o Vašom projekte porozprávame osobne. Osobné stretnutia nám pomáhajú lepšie pochopiť potreby klienta, špecifikovať zadanie a ciele. Káva ide samozrejme na náš účet. Ak si napriek tomu želáte zatiaľ iba vypracovať cenovú ponuku, radi Vám vyhovieme.

up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Seberíniho 2

down left triangle