Upútať grafikou

Grafické
služby

Tvorba firemnej identity, grafických návrhov pre webstránky a mobilné aplikácie, digitálnu grafiku a tlačoviny

Grafika

Tvorba grafiky
na mieru

Hľadáte profesionálnych grafikov? Potrebujete prezentovať Vašu spoločnosť pomocou modernej a kreatívnej grafiky? Nechajte to na nás! Na základe Vašej požiadavky spracujeme jedinečné vizuály rôznych formátov. Grafiku prispôsobíme Vašej cieľovej skupine aby spĺňala všetky potrebné marketingové účely.

Firemná
identita

Zakladáte novú spoločnosť a potrebujete vytvoriť pútavý a zapamätateľný branding? Cítite, že potrebujete prerobiť identitu spoločnosti, lebo nespĺňa aktuálne trendy? Logo, farebnosť a dizajn manuál bude sprevádzať Vašu spoločnosť niekoľko rokov. Definuje, akým grafickým štýlom sa bude spoločnosť prezentovať.

Objednať službu

Digitálna
grafika

Chcete podporiť kampaň kvalitnými vizuálmi na web stránke alebo vytvoriť bannery, ktoré budú jasne pomenovávať služby alebo produkty, ktoré ponúkate? Naši kreatívni grafici sa postarajú o dlhodobé uspokojenie Vašich potrieb a prispôsobia vizuály podľa cieľovej skupiny zákazníkov.

Objednať službu

Grafický návrh
tlačovín

Potrebujete zaujať tlačeným vizuálom? Pripravíme Vám kreatívny grafický vizuál a pripravíme ho priamo na tlač. Vizitky, plagáty, billboardy, polepy, katalógy, jedálne lístky a mnoho iných. Zhotovíme Vám profesionálnu grafiku na akýkoľvek typ tlačeného marketingového materiálu.

Objednať službu

3D
modelovanie

Máte zaujímavý nápad, ktorý potrebujete spracovať ale neviete ako na to? Naši grafici so skúsenosťami s 3D modelovaním Vám vytvoria vizualizácie akéhokoľvek produktu, objektov či priestorov presne podľa vašich predstáv. Pre profesionálnejšiu prezentáciu Vám dokážeme vaše projekty rozpohybovať v jedinečných animáciách. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Objednať službu

Grafický návrh
webstránky

Vyzerá Vaša web stránka naozaj zastaralo? Hľadáte grafika, ktorý oživí Vašu web stránku, skratky UX a UI, mu nie sú cudzie? Vytvoríme Vám čistý, moderný dizajn s prvkami Vašej korporátnej identity a vďaka správnemu rozloženiu prvkov, navedieme návštevníkov do správnych cieľov. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Objednať službu

Návrh mobilnej aplikácie alebo webstránky

Máte vybratý programátorský tím, ale nedisponujú skúseným dizajnérom pre mobilné aplikácie alebo webstránky? Využite naše služby a my Vám pripravíme grafický návrh, ktorý následne môžu programátori spracovať. Návrh bude obsahovať všetky potrebné podstránky, na vyžiadanie môžeme zhotoviť aj grafický prototyp.

Objednať službu