Grafika

Tvorba firemnej identity, grafických návrhov pre webstránky a mobilné aplikácie, digitálnu grafiku, tlačoviny a modelovanie v 3D

Firemná identita

Založili ste spoločnosť a potrebujete sa kvalitne prezentovať? Vyjadruje Vaše logo inú činnosť ako vykonávate? Firemná identita pomáha Vašim potenciálnym zákazníkom si vytvoriť obraz o činnosti spoločnosti. Správne vytvorené logo, farebnosť a dizajn manuál bude sprevádzať Vašu spoločnosť niekoľko rokov. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

Digitálna grafika

Chcete podporiť kampaň kvalitnými vizuálmi na web stránke alebo vytvoriť bannery, ktoré budú jasne pomenovávať služby alebo produkty, ktoré ponúkate? Naši kreatívni grafici sa postarajú o dlhodobé uspokojenie Vašich potrieb a prispôsobia vizuály podľa cieľovej skupiny zákazníkov. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

Tlačoviny

Potrebujete zaujať tlačovým vizuálom? Hľadáte kreatívneho grafika, ktorému pošlete zadanie a on Vám vytvorí reprezentujúci dizajn pripravený priamo do tlače? Vizitky, plagáty, billboardy, polepy, katalógy, jedálne lístky a mnoho iných. Zhotovíme Vám profesionálnu grafiku na akýkoľvek typ tlačeného marketingového materiálu. Vyžiadajte si cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

3D modelovanie

Máte zaujímavý nápad, ktorý potrebujete spracovať ale neviete ako na to? Naši grafici so skúsenosťami s 3D modelovaním Vám vytvoria vizualizácie akéhokoľvek produktu, objektov či priestorov presne podľa vašich predstáv. Pre profesionálnejšiu prezentáciu Vám dokážeme vaše projekty rozpohybovať v jedinečných animáciách. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku

Nezáväzná objednávka

Grafický návrh webstránky

Vyzerá Vaša web stránka naozaj zastaralo? Hľadáte grafika, ktorý oživí Vašu web stránku, skratky UX a UI sú mu neni cudzie? Vytvoríme Vám čistý, moderný dizajn s prvkami Vašej korporátnej identity a vďaka správnemu rozloženiu prvkov, navedieme návštevníkom do správnych cieľov. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

Návrh mobilnej aplikácie

Máte už programátora na mobilnú aplikáciu ale potrebujete vytvoriť grafikcý dizajn? Ponúkame Vám skúsenosti našich grafikov, ktorí dodajú aplikácií ten pravý štýl, zhotovia grafiku tak, aby bola prehľadná a celkový návrh bude obsahovať všetky obrazovky Vašej budúcej mobilnej aplikácie. Vyžiadjte si nezáväznú cenovú ponuku

Nezáväzná objednávka

Tvorba grafiky na mieru

Hľadáte profesionálnych grafikov? Potrebujete prezentovať Vašu spoločnosť pomocou modernej a kreatívnej grafiky? Nechajte to na nás! Na základe Vašej požiadavky spracujeme jedinečné vizuály rôznych formátov. Grafiku prispôsobíme Vašej cieľovej skupine aby spĺňala všetky potrebné marketingové účely. Do každého projektu pridávame vlastné nápady a skúsenosti oboru našej práce.Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka

Vytvorili sme

up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Seberíniho 2

down left triangle