Tvorba web stránok na mieru

Webové
aplikácie

Unikátne nápady si vyžadujú špeciálny prístup! Vytvorme jedinečný projekt, ktorý si Vaši návštevníci obľúbia.

Webové aplikácie
Heart icon web developing

Webové aplikácie
na mieru

Pri webovej aplikácií sa nejedná o klasickú web stránku. Je to web, ktorý obsahuje veľké množstvo funkcií, širokú škálu funkcií v administrácií, automatizované úkony, či prepojenia s tretími stranami. Užívateľom, či administrátorom pomáha spracovať informácie a zjednodušuje každodenné procesy.

Pri tvorbe webových aplikácií
dbáme na

Zadanie

Kvalitná a detailná
špecifikácia

Najväčšou podstatou týchto projektov je správne definovanie a uchopenie aplikácie. Pred samotným vývojom strávime desiatky hodín stretávaním sa a kompletizovaním zadania. Práve tento postup sa nám najviac overil a v konečnom dôsledku ušetril klientom náklady na vývoj samotnej webovej aplikácie.

Zadanie
Vzhľad
Vzhľad

Logika uchopená
v grafike

Návrh obrazoviek s grafickým prototypom nám preukáže, či sa v projekte na niečo nezabudlo. Často si uvedomíme možnosti doplnenia funkcií až potom, čo projekt vidíme. Prototyp nám ukáže jasnú cestu a pripraví programátorov na ich úlohy.

Funkcionalita

Vďaka moderným technológiám dokáže dnes webová aplikácia spracovávať takmer čokoľvek. Preto sa nebráňte kreativite. Projekt vieme aj rozkúskovať do viacerých fáz a do budúcna dorábať nové funkcie, ktoré zlepšia Vašu webovú aplikáciu.

Funkcionalita
Monitoring

Monitoring
webovej aplikácie

Ani po odovzdaní projektu sa naša spolupráca nekončí. Webovú aplikáciu aktualizujeme a sledujeme cez automatizované skripty, ktoré nám pomáhajú odhaliť prípadné chyby alebo výpadky.

Načítavanie

Rýchlosť aplikácie
je dôležitá

Predpokladáme, že aplikácia bude spracovávať veľké množstvo dát. Aby sme užívateľom zabezpečili komfortné používanie, dbáme na nasledovné:

  • databázová štruktúra
  • načítavanie len aktuálne potrebných dát
  • optimalizácia veľkosti skriptov a obrázkov
  • využívame reaktívny javascript
Rýchle načítavanie