Slider left | Onlima.sk

Funkcionálna web stránka - webová aplikácia

Na základe zadania Vám zhotovíme jedinečnú webovú aplikáciu. Uľahčite život sebe alebo iným vďaka plne automatickému web stránke.

Uľahčite si život - vyriešte problém

Máte skvelý nápad, ktorý môže ľuďom okolo Vás uľahčiť život alebo vyriešiť problém? Vytvoríme Vám rýchlu a intuitívnu webovú aplikáciu, ktorú si každý zamiluje. Dohodnite si s nami osobné stretnutie a pustime sa spoločne do zadania. V prípade, že nás počas tvorby niečo napadne, prediskutujeme to. Iba tak môžeme spoločne docieliť, že finálna aplikácia bude plná noviniek a skvelých funkcií.

Výhody funkcionálnej web stránky

Intuitívny a moderný dizajn

Intuitívny dizajn zabezpečí aby boli prvky aplikácie správne rozmiestnené. Keďže očakávame, že Vašu aplikáciu budú ľudia používať na pravidelnej báze, je nesmierne dôležité, aby v nej nič nemuseli hľadať. Ich komfort počas užívania zvyšuje obľúbenosť a ochotu aplikáciu využívať častejšie.

Funkcie šité
na mieru

Každá funkcia je robená na mieru presne podľa Vášho zadania. Naši programátori zbožnujú výzvy. Práve tie ich posúvajú vpred. Preto sa nám opíšte každú funkciu do detailu a my nájdeme spôsob, ako ju zhotoviť.

Testovanie
aplikácie

Webovú aplikáciu testujeme pri každom vytvorení novej funkcie. Náväznosť viacerých z nich vytvára nové možnosti pochybenia. Preto po jej dokončení celú aplikáciu skontrolujeme a otestujeme. Ak sa budete chcieť k nám pridať, budeme len veľmi radi.

Rýchlosť načítavania

S rýchlosťou je to ako s intuitívnym dizajnom. Ak bude webová aplikácia pomalá, užívateľ sa v nej nebude cítiť komfortne. Na spracovanie väčšieho objemu údajov je čas nehnutný. Spravíme všetko preto, aby sme ho stiahli na minimum, poprípade skúsime vymyslieť, ako uživateľa zatiaľ zabaviť.

Záruka za našu prácu.

Na nami vytvorený kód máte 2 ročnú záruku. Pevne veríme, že si túto záruku nebudete musieť uplatňovať. Ale pre istotu sme Vám ju dali. Do kódu však nesmiete svojvoľne zasahovať.

Skúsený
tím

Množstvo skúseností sme nabrali pred alebo počas pôsobenia našej firmy. Ak nás napadne lepšie riešenie alebo vylepšenie Vášho projektu, určite to prekonzultujeme. Spoločnými silami vytvoríme ten najlepší finálny produkt.

Navrhujeme nezáväzné stretnutie

Veľmi radi sa o Vašom projekte porozprávame osobne. Osobné stretnutia nám pomáhajú lepšie pochopiť potreby klienta, špecifikovať zadanie a ciele. Káva ide samozrejme na náš účet. Ak si napriek tomu želáte zatiaľ iba vypracovať cenovú ponuku, radi Vám vyhovieme.