Všetko pod jednou strechou

Komplexné
online riešenie

Hľadáme dlhodobých partnerov, pre ktorých môžeme vykonávať čo najviac činností z nášho portfólia. Ušetrite čas riešením jednotlivých úloh s rôznymi agentúrami. Zvoľte si komplexné riešenie pod jednou strechou.

Komplexné riešenia
História vo Váš prospech

Pre koho máme pripravené komplexné riešenie?

Sme flexibilní, preto sa vieme prispôsobiť každému. Predsa len sme si vybrali niektoré segmenty biznisu, s ktorými sme mali už v minulosti skúsenosť a v prípade tvorby novej web stránky máme už niektoré komponenty predpripravené.

Pripravené komplexné online riešenia

Pre realitné kancelárie

Reality nás bavia! Vytvorili sme weby, ktoré boli napojené na Backoffice či Realsoft, riešime dlhodobé aj krátkodobé kampane pre realitné kancelárie. Pri správe sociálnych sieti sa sústredíme na elegantnú prezentáciu a vďaka dátam, ktoré sme počas našej práce získali vieme, čo platí na cieľovú skupinu. Navyše, v prípade potreby Vám vieme nafotiť nehnuteľnosť či pripraviť pútavé grafické vizuály pre kampane.

Mám záujem
Pre realitné kancelárie
Pre developerov a developérske projekty

Pre developerov a developérske projekty

Na základe dodaných podkladov a vizuálov vytvoríme plne administratívnu webstránku s grafikou na mieru. Ak nedisponujete vizualizáciou projektu, môžeme osloviť našich partnerov, ktorí Vám ju radi zhotovia. Okrem webu zabezpečíme reklamu na Google a sociálnych sieťach a pripravíme aj reklamné vizuály.

Mám záujem

Pre e-shopy

Čím viac sortimentu sa vo Vašom e-shope nachádza tým je náročnejší na správu reklám. Ak Vám už krabicový e-shop nestačí, je čas prejsť na e-shop na mieru. Ten dokáže automatizovať viaceré každodenné činnosti, pripravovať rôzne marketingové akcie a sledovať všetky úkony zákazníkov. Zastrešíme všetky online marketingové aktivity a Vy sa môžete venovať činnostiam, na ktoré ste doteraz nemali čas.

Mám záujem
Pre e-shopy
Pre hotely

Pre hotely

Väčšina hotelov získava svojich zákazníkov práve z booking portálov. Kvalitne spracovanou web stránkou a reklamou v online priestore môžete koniec koncov ušetriť. Vaše náklady na reklamu nemusia byť vo výške provízie booking portálov, navyše sa reklama dostane aj k tým, ktorí svoju cestu ešte len plánujú. Weby tvoríme plne administratívne s možnosťou napojenia na booking engine.

Mám záujem

Pre reštaurácie

Získajte viac hostí do reštaurácie! Oči jedia a to je platným mottom na sociálnych sieťach, kde sú príspevky s jedlom veľmi populárne. Pekne spracované fotografie alebo emócie priamo z reštaurácie motivujú iných, aby prišli ochutnať Vašu kuchyňu. K reklame vytvoríme aj plne administratívnu webstránku, kde môžete umiestniť fotografie, ponuku či informácie o súkromných akciách.

Mám záujem
Pre reštaurácie
Načítavanie

Rýchle načítavanie
webstránky

Ľudia chcú rýchly prísun informácií nie čakať! Pomalé načítavanie webstránky zvyšuje mieru okamžitých odchodov, tým pádom aj znížuje finálny počet záujemcov o Vaše služby či produkty. Preto na stránkach:

  • optimalizujeme veľkosť scriptov
  • optimalizujeme veľkosť obrázkov
  • načítavame prvotne len najdôležitejšie komponenty
Rýchle načítavanie