Čo ponúkame
Ako pracujeme
Naša tvorba
Objednajte si
Prečítajte si
Kontaktujte nás
Slider left | Onlima.sk

Tvorba web stránok

Potrebujete prezentovať Vašu spoločnosť na internete alebo nie ste spokojný s Vašou aktuálnou web stránkou? Vytvoríme Vám moderný web podľa Vašich predstáv.

Pri tvorbe web stránok dbáme na

Moderný a kreatívny vzhľad

Očaríme hneď po načítaní web stránky. Pekný vzhľad a správne umiestnené prvky webu, upútajú a nasmerujú návštevníkov ku cieľovým akciám.

Stratégia
webstránky

Aby sme návštevníkov dostali do požadovaného cieľa, je potrebné, aby web stránka mala vymyslenú stratégiu. Zákazník sa tak nestratí a dostane všetky potrebné informácie.

Responzívny
dizajn

Mať prispôsobenú web stránku pre všetky typy počítačov, tabletov a telefónov považujeme za samozrejmosť. Viac ako 50% prístupov ide práve z mobilných zariadení.

Rýchle načítanie webstránky

Pomalé načítavanie webstránky zvyšuje mieru okamžitých odchodov. To znamená, že čim sa web dlhšie načítava, tým strácate väčšie množstvo návštevníkov.

Flexibilita funkcionalít

Ak sa po čase rozhodnete, že chcete na web stránku pridať novú funkcionalitu, nebude to pre nás žiaden problém. Tvoríme web stránky na našom vlastnom CMS.

Skúsený
tím

Na Vašej novej web stránke bude pracovať skúsený tím. Každý má zadelené úlohy a venuje sa iba takým aktivitám, pri ktorých má dostatočné skúsenosti.

Aké web stránky vytvárame?

Prezentačná web stránka

Potrebujete modernú firemnú webstránku, ktorá bude internetovou vizitkou Vašej spoločnosti? Sledujeme najnovšie dizajnové trendy a dávame si záležať na každom detaile. Naše web stránky sú intuitívne, prehľadné, zvyšujú dôverihodnosť firmy a navádzajú návšteníkov k splneniu stanovených cieľov. Získajte nových zákazníkov na internete!

Webstránka pripravená na marketing

Základom online marketingu je kvalitne spracovaná web stránka. Nielen že zvyšuje konverzie, ale aj znižuje cenu za kliknutie, teda šetrí Vaše peniaze. Najskôr spravíme potrebné analýzy, ktoré budú vstupnými informáciami pri tvorbe webu a potom sa pustíme do práce. Váš web tak bude pripravený na propagáciu cez Google Ads, Facebook alebo e-mailový marketing.

Funkcionálna web stránka

Chcete vytvoriť jedinečnú online službu, ktorá bude plne automatizovaná a prinesie Vašim zákazníkom alebo spolupracovníkom pridanú hodnotu? Pri tvorbe webových aplikácií nepoznáme slovo "NIE". Aplikáciu vytvoríme presne podľa Vašich predstáv.

Tvorba e-shopu

Hľadáte ideálny spôsob predaja produktov na internete? Neviete si vybrať spomedzi mnohých systémov? Využite náš jedinečný systém pre e-shopy, ktorý je vhodný pre jednoduché ale aj zložité a prepracované internetové obchody. S eshopom na mieru splníme všetky vaše požiadavky.

Vytvorili sme

Tvorba web stránok na mieru

Páči sa Vám naše portfólio? Chcete aby Váš nový web vyzeral moderne a obsahoval kreatívne prvky, ktoré upútajú každého návštevníka? Pošlite nám špecifikáciu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku zadarmo. Následne vytvoríme web stránku presne podľa Vašich predstáv. Staňte sa aj Vy našim spokojným zákazníkom.

Ako prebieha tvorba web stránky

Špecifikácia a rámcová cenová ponuka

Analýza konkurencie

Stratégia a logika

Webdesign a development

Zaškolenie

Napísali sme o web stránkach

Ako zhotoviť kvalitné zadanie pre web stránku

Ako zhotoviť kvalitné zadanie pre web stránku

Chystáte sa dať si vytvoriť webovú stránku agentúrou, známym alebo študentom? Určite nepodceňte kvalitné zadanie. Uľahčí prácu zhotovovateľovi, pomôže Vám pri rozhodovaní a návrhu logiky web stránky. Pri tvorbe kvalitnej web stránky je potrebné zhotoviť zoznam požiadaviek, ktoré chcete aby web obsahoval a spĺňal. Na konci spolupráce tak získate oveľa…...

Prečítajte si viac
8 vecí, ktoré si na Vašej web stránke skontrolujte

8 vecí, ktoré si na Vašej web stránke skontrolujte

Webová prezentácia Vašej spoločnosti, alebo priamy predaj cez web stránku je aktuálne neodmysliteľná súčasť takmer každého podnikania. Mať webovú stránku je síce pekné, podstatnejšie ale je, ako Vaša web stránka funguje, aké nastavenia máte a na aké účely ju využívate. Pripravili sme si pre Vás 8 vecí, ktoré by mala…...

Prečítajte si viac
Použiteľnosť web stránky. 5 vecí, na ktoré si dať pozor.

Použiteľnosť web stránky. 5 vecí, na ktoré si dať pozor.

Vaša web stránka by mala byť použiteľná pre každého používateľa internetu. Nemali by ste zabúdať na používateľov s pomalým pripojením, používateľov pristupujúcich prostredníctvom smartfónu, či dokonca používateľov so zrakovým postihnutím. V tomto článku si popíšem 5 základných praktík, na ktoré sa často zabúda....

Prečítajte si viac
up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Mierová 4

down left triangle
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií