Slider left | Onlima.sk

Tvorba web stránok

Potrebujete prezentovať Vašu spoločnosť na internete alebo nie ste spokojný s Vašou aktuálnou web stránkou? Vytvoríme Vám moderný web podľa Vašich predstáv.

Pri tvorbe web stránok dbáme na

Moderný a kreatívny vzhľad

Očaríme hneď po načítaní web stránky. Pekný vzhľad a správne umiestnené prvky webu, upútajú a nasmerujú návštevníkov ku cieľovým akciám.

Stratégia
webstránky

Aby sme návštevníkov dostali do požadovaného cieľa, je potrebné, aby web stránka mala vymyslenú stratégiu. Zákazník sa tak nestratí a dostane všetky potrebné informácie.

Responzívny
dizajn

Mať prispôsobenú web stránku pre všetky typy počítačov, tabletov a telefónov považujeme za samozrejmosť. Viac ako 50% prístupov ide práve z mobilných zariadení.

Rýchle načítanie webstránky

Pomalé načítavanie webstránky zvyšuje mieru okamžitých odchodov. To znamená, že čim sa web dlhšie načítava, tým strácate väčšie množstvo návštevníkov.

Flexibilita funkcionalít

Ak sa po čase rozhodnete, že chcete na web stránku pridať novú funkcionalitu, nebude to pre nás žiaden problém. Tvoríme web stránky na našom vlastnom CMS.

Skúsený
tím

Na Vašej novej web stránke bude pracovať skúsený tím. Každý má zadelené úlohy a venuje sa iba takým aktivitám, pri ktorých má dostatočné skúsenosti.

Web stránky z našej dielne

Aké web stránky vytvárame?

Webstránka pripravená na marketing

Základom online marketingu je kvalitne spracovaná web stránka. Nielen že zvyšuje konverzie, ale aj znižuje cenu za kliknutie, teda šetrí Vaše peniaze. Najskôr spravíme potrebné analýzy, ktoré budú vstupnými informáciami pri tvorbe webu a potom sa pustíme do práce. Váš web tak bude pripravený na propagáciu cez Google Ads, Facebook alebo e-mailový marketing.

Funkcionálna web stránka

Chcete vytvoriť jedinečnú online službu, ktorá bude plne automatizovaná a prinesie Vašim zákazníkom alebo spolupracovníkom pridanú hodnotu? Pri tvorbe webových aplikácií nepoznáme slovo "NIE". Aplikáciu vytvoríme presne podľa Vašich predstáv.

Redizajn existujúcej web stránky

Nie ste spokojný s Vašou aktuálnou web stránkou? Digitálna doba sa veľmi rýchlo mení a preto treba web stránku prispôsobovať nielen po vizuálnej stránke ale aj po tej funkčnej. Redizajn web stránok u nás začína auditom a analýzou Vašich aktuálnych dát.

Tvorba e-shopu na mieru

Hľadáte ideálny spôsob predaja produktov na internete? Neviete si vybrať spomedzi mnohých systémov? Využite náš jedinečný systém pre e-shopy, ktorý je vhodný pre jednoduché ale aj zložité a prepracované internetové obchody. S eshopom na mieru splníme všetky Vaše požiadavky.

O našej tvorbe povedali

Chcem sa poďakovať za super spoluprácu a ochotu riešiť moje niekedy náročné želania detailistu. Nikdy som sa nestretla s neochotou. Onlima vniesla do projektu svoje myšlienky a skúsenosti, poradili, našli riešenia. Výsledkom spolupráce je firemná identita, webstránka a naša spokojnosť. Určite budeme naďalej spolupracovať.

Monika Dedačková - RE-PLAST SLOVENSKO S.R.O.
RE-PLAST SLOVENSKO S.R.O.

Onlima nám zhotovila niekoľko webstránok a spolupracovali sme s nimi aj na ďalších projektoch v online svete. Oceňujem ich profesionálny prístup a kreativitu, ktorá vniesla do našej spoločnosti nový moderný štýl. Spoluprácu s Onlimou vrelo odporúčam.

Boris Jankovský - Head of International Sale
Winners Group a.s.
Winners Group a.s.

Web sme si dali vytvoriť hlavne preto, že ten náš absolutne nefungoval. Nečakali sme, že nám prinesie nejaký dopyt. Opak je ale pravdou! Ľudia sa nám začali ozývať so slovami "Našli sme ponuku na Vašom webe". Každá naša požiadavka bola vyriešená a web od spoločnosti Onlima odporúčame naozaj každému. Ďakujeme!

Marek Zukal - ALFA SALUTO REAL s.r.o.
ALFA SALUTO REAL s.r.o.

Mal som možnosť sa presvedčiť, že za touto značkou stoja profesionáli! Okrem samotnej tvorby nám pomohli s optimalizáciou kategórií v našom e-shope. Návštevníci sa na stránke ľahšie orientujú a výsledkom je zvýšený predaj na e-shope. Ďakujem a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Eduard Gocký - Rybrárskydom.sk
Rybarsky dom

Overte si Vašu web stránku!

Chcete vedieť, ako je na tom Vaša aktuálna web stránka? Nechajte si vypracovať bezplatný audit a zistite, čo by ste mali v rámci webu vylepšiť. Naše audity pomáhajú firmám vylepšiť pozície v rámci Google vyhľadávania, znížiť mieru okamžitých odchodov a zvýšiť predaj produktov alebo dopyt po službách.

Ako prebieha tvorba web stránky

Špecifikácia a rámcová cenová ponuka

Analýza konkurencie

Stratégia a logika

Webdesign a development

Zaškolenie užívania web stránky

Tvorba web stránok na mieru

Páči sa Vám naše tvorba? Chcete aby Váš nový web vyzeral moderne a obsahoval kreatívne prvky, ktoré upútajú každého návštevníka? Pošlite nám špecifikáciu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku zadarmo. Následne vytvoríme web stránku presne podľa Vašich predstáv. Staňte sa aj Vy našim spokojným zákazníkom.

Napísali sme o web stránkach

Ako zhotoviť kvalitné zadanie pre web stránku

Ako zhotoviť kvalitné zadanie pre web stránku

Chystáte si dať vytvoriť novú web stránku alebo redizajnovať tú starú? Určite nepodceňte kvalitné zadanie. Uľahčí to prácu programátorom, pomôže Vám pri rozhodovaní a návrhu logiky web stránky. Pri tvorbe kvalitnej web stránky je potrebné zhotoviť zoznam požiadaviek, ktoré chcete aby web obsahoval a spĺňal. Na konci spolupráce tak získate…...

Prečítajte si viac
8 vecí, ktoré si na Vašej web stránke skontrolujte

8 vecí, ktoré si na Vašej web stránke skontrolujte

Webová prezentácia Vašej spoločnosti, alebo priamy predaj cez web stránku je aktuálne neodmysliteľná súčasť takmer každého podnikania. Mať webovú stránku je síce pekné, podstatnejšie ale je, ako Vaša web stránka funguje, aké nastavenia máte a na aké účely ju využívate. Pripravili sme si pre Vás 8 vecí, ktoré by mala…...

Prečítajte si viac
Použiteľnosť web stránky. 5 vecí, na ktoré si dať pozor.

Použiteľnosť web stránky. 5 vecí, na ktoré si dať pozor.

Vaša web stránka by mala byť použiteľná pre každého používateľa internetu. Nemali by ste zabúdať na používateľov s pomalým pripojením, používateľov pristupujúcich prostredníctvom smartfónu, či dokonca používateľov so zrakovým postihnutím. V tomto článku si popíšem 5 základných praktík, na ktoré sa často zabúda....

Prečítajte si viac
up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Seberíniho 2

down left triangle