Web na mieru, ktorý predáva

Tvorba web
stránok na mieru

Zaujmite klientov online cez Vašu webstránku! Získajte nové leady či nákupy vďaka modernej web stránke na mieru.

Tvorba web stránok
Heart icon tvorbu web stránok

Aké web stránky
vytvárame?

Milujeme výzvy! Vytvoríme Vám webstránku podľa Vašich predstáv. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme pre Vás spraviť čokoľvek. Ak máte nápad, pretavíme ho do funkčného webu, či webovej aplikácie. Ak poznáte len Vašu potrebu, nechajte vymýšľanie na nás! Vytvorme web stránku, na ktorú budeme spoločne hrdí.

Pri tvorbe web stránok
dbáme na

Stratégia

Premyslený
layout webstránky

Pri tvorbe webu dbáme na to, aby nadväznosti jednotlivých sekcií dávali logiku a aby sa návštevník hýbal kontinuálne až k cieľovej akcií. Vlastnými nápadmi pomáhame vytvoriť pre návštevníka lepší užívateľský zážitok.

Premyslený layout
Moderný vzhľad
Dizajn webstránky

Moderný vzhľad,
100% responzívny

Očaríme návštevníkov hneď po načítaní webu. Správne umiestnené prvky webu upútajú a nasmerujú návštevníkov ku cieľovým akciám. Aby sme web dotiahli do dokonalosti, pridáme animácie. Radi pracujeme aj s 3D modelmi, či ilustrovanými obrázkami, ktoré dokážeme rozhýbať a vytvoriť tak jedinečný vzhľad Vašej web stránky. Naše weby sú samozrejme plne responzívne, čiže sa vzhľad prispôsobuje rôznym zariadeniam.

Na mieru

Web na mieru s
možnosťou ohýbania

Žijeme v dynamickej dobe! Preto by mala byť web stránka pripravená sa prispôsobiť akejkoľvek zmene. Nepoužívame žiadne open-source riešenia ako sú Wordpress, Shopify, Magenta, Wix či podobné. Web vieme kedykoľvek napojiť na akúkoľvek tretiu stranu a dorobiť funkcionalitu podľa Vašich predstáv.

Web na mieru
Jednoduchá správa webstránky
Administrácia

Jednoduchá
správa webstránky

Cez administrátorské rozhranie si dokážete kedykoľvek meniť akýkoľvek typ contentu na Vašej stránke. Rozhranie je veľmi intuitívne a preto nemusíte platiť ďalšie poplatky za správu webstránky.

Načítavanie

Rýchle načítavanie
webstránky

Ľudia chcú rýchly prísun informácií nie čakať! Pomalé načítavanie webstránky zvyšuje mieru okamžitých odchodov, tým pádom aj znížuje finálny počet záujemcov o Vaše služby či produkty. Preto na stránkach:

  • optimalizujeme veľkosť scriptov
  • optimalizujeme veľkosť obrázkov
  • načítavame prvotne len najdôležitejšie komponenty
  • kontrolujeme výkonnosť webu cez PageSpeed Insight
Rýchle načítavanie

Priebeh spolupráce
pri tvorbe webstránok

Left arrow icon
Right arrow icon
1.

Špecifikácia
web stránky

Spoločne sa porozprávame bližšie o Vašej spoločnosti, predstavách a plánoch do budúcna. Následne si podrobne prejdeme obsah a funkcie webstránky. Po našom rozhovore Vám spíšeme podrobnú špecifikáciu projektu, ktorá bude podkladom na zhotovenie webstránky. Schválime si zadanie, cenovú ponuku a púšťame sa do práce.

2.

Tvorba
dizajnu webu

Vytvoríme Vám grafický prototyp webstránky. Nakreslíme vzhľad všetkých kľúčových podstránok, ktoré stránka bude používať. Zhotovený návrh Vám zašleme na pripomienkovanie. Po odsúhlasení grafiky sa pustíme do samotného programovania.

3.

Programovanie
webstránky

Počas programovania webstránky Vás budeme informovať o aktuálnom stave našej práce. Po kompletnom zhotovení frontendu web stránky obdržíte testovací link, kde si web môžete pozrieť a skontrolovať. Následne sa do frontendu napoja všetky sľúbené a vopred dohodnuté funkcionality.

4.

Testovanie a
schvaľovanie

Počas testovania prebehneme všetky kombinácie ciest, cez ktoré by mohli viesť kroky návštevníka webu. Vďaka tomu dokážeme odhaliť prípadné chyby a nedostatky. Po kompletnom otestovaní a opravení bugov Vám pošleme web na finálne schválenie.

5.

Odovzdanie
web stránky

Projekt nasadíme na Vami preferovaný hosting. V prípade, že budete mať záujem, s výberom hostingu Vám radi pomôžeme. Niektoré komplexnejšie riešenia si vyžadujú špeciálny priestor a preto je potrebné rátať s umiestnením na VPS (virtual private server). Po nasadení ešte raz prebehneme, či je všetko v poriadku a Vy sa môžete tešiť z novej webstránky.