Heart icon online nakupovanie

Tvorba eshopov
na mieru

Potrebujete komplexný e-shop, ktorý bude pripravený na budúce zmeny? Vytvoríme Vám plne administrovateľný e-shop, ktorý bude spĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Tvorba e-shopov
Na budúcnosti záleží

Prečo si zvoliť
eshop na mieru?

Myslite na budúcnosť Vášho e-shopu! E-shop na mieru sa dokáže prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám. Je jedno akú marketingovú aktivitu si vymyslíte. Budete chcieť automatizovať niektoré úkony? Pri riešení na mieru to nie je problém. Toto riešenie je určené hlavne pre komplexnejšie e-shopy, ktoré si vyžadujú množstvo funkcionalít. Tie v krabicových riešeniach nenájdete.

Pri tvorbe eshopov
dbáme na

Vzhľad

User-friendly dizajn s modernými prvkami

Pri e-shope je dôležité vytvoriť dizajn tak, aby sa v ňom vedel zákazník jednoducho a intuitívne orientovať. Správne umiestnené prvky v návštevníkoch vyvolávajú pocit bezpečia a porozumenia. Návštevník presne vie, na čo má kliknúť a čo ho bude ďalej čakať. K tomu pridáme moderné grafické prvky a vznikne tak funkčný a pohľadný e-shop, v ktorom budú opakovane nakupovať.

Vzhľad
Stratégia
Stratégia

Možnosti pre zákazníkov od výmyslu sveta

Je naozaj len na Vás, aké rôzne funkcie a možnosti zákazníkom ponúknete. Wishlist, porovnávač, podobné/súvisiace produkty, históriu nákupov s faktúrami, partnerský program alebo iné. Zákazníkom treba poskytnúť čokoľvek, čo im pomôže v aktuálnom alebo budúcom nákupe.

Na mieru

Eshop pripravený
na ďalší rozvoj

Doba je dynamická, konkurencia sa mení a Vy sa zobúdzate s novými nápadmi. Vďaka riešeniu na mieru dokážeme aj po zhotovení e-shopu doň pridať nové funkcionality a vylepšenia.

Na mieru
Prepojenia
Prepojenia

Bez manuálnej práce

Viaceré úkony e-shopu sa dajú automatizovať alebo prepojiť s treťou stranou. Potrebujete automaticky vystavovať faktúry alebo prepisovať či kontrolovať skladové zásoby? Chcete importovať produkty priamo od dodávateľa? Tieto prepojenie zhotovíme na mieru a tým pádom sa môžete venovať iným činnostiam.

Na mieru

Plný prístup k
správe e-shopu

Na e-shope si dokážete spravovať všetko cez jednoduchú administráciu. Potrebujete vedieť meniť obsah podstránok, spravovať rôzne nastavenia alebo si vytvárať nové vstupné stránky pre Vaše budúce kampane? Zvládnete to prihlásením sa do administrácie.

Správa eshopu
SEO
Google

On-page SEO

Pri vytváraní e-shopu dbáme na základné pravidlá on-page SEO. Cez administráciu si navyše dokážete spravovať podstatné SEO tagy na produktoch alebo kategóriách. Dostaňte Váš e-shop vyššie v Google vyhľadávaní a získajte objednávky zadarmo.

Načítavanie

Rýchle načítavanie
e-shopu

Návštevníci sa chcú stať Vašimi zákazníkmi. Nenechajte ich čakať pomalým e-shopom. Navyše, krátka doba načítavania vylepšuje pozíciu e-shopu vo vyhľadávači Google a zvyšuje mieru konverzie. Preto na e-shopoch:

  • optimalizujeme veľkosť scriptov
  • optimalizujeme veľkosť nahrávaných obrázkov
  • prvotne načítavame len najdôležitejšie komponenty
  • optimalizujeme databázové dopyty
Rýchle načítavanie
Postup

Priebeh spolupráce
pri tvorbe eshopov

Left arrow icon
Right arrow icon
1.

Kompletná
špecifikácia

Pri našich prvotných rozhovoroch si prejdeme Vašu predstavu a potreby. Porozprávame sa aj o marketingovej stratégií, ktorá je súčasťou každého úspešného e-shopu. Následne vypracujeme podrobnú špecifikáciu, ktorá bude jasne definovať štruktúru a funkcionalitu Vášho budúceho e-shopu. Po schválení zadania a cenovej ponuky sa pustíme do kreslenia a programovania.

2.

Tvorba
dizajnu

Navrhneme grafický dizajn budúceho e-shopu. Sprístupnime Vám náhľady jednotlivých podstránok, aby ste mali jasnú predstavu o tom, ako bude e-shop vyzerať. Návrh viete pripomienkovať priamo do zaslaných návrhov, čo nám uľahčí správne pochopiť Vaše myšlienky. Po odsúhlasení všetkých návrhov podstránok sa pustíme do programovania.

3.

Programovanie
e-shopu

Počas tvorby e-shopu Vás budeme informovať o aktuálnom stave a progrese našej práce. V prvom kroku dostanete k nahliadnutiu frontend e-shopu, teda naprogramovanú grafiku s preklikmi ale bez funkcionality. Po odsúhlasení pokračujeme s našou prácou ďalej a do e-shopu napájame funkcionalitu.

4.

Testovanie a
schvaľovanie

Aby sme zabránili chybovosti, kompletný e-shop otestujeme. Pri teste si podrobne prechádzame všetky možné alternatívy správania sa zákazníka a overujeme, že kód a funkčnosť je 100% v poriadku.

5.

Nasadzovanie
e-shopu

Po otestovaní nasadíme nový e-shop priamo na Váš hosting. Ten si zabezpečuje klient individuálne. V prípade potreby vieme klientom poradiť s výberom. Keď e-shop nasadíme, ešte raz ho otestujeme, aby sme sa presvedčili, že je všetko v poriadku.