Online Marketing

Chcete sa propagovať na internete? Nechajte to na nás!

PPC reklama na google adwords

Chcete sa propagovať na internete? Neviete, akú zvoliť správnu formu reklamy na Google? Zabezpečte si prísun klientov vďaka reklamnej sieti Google vo vyhľadávači alebo v obsahovej sieti. Google vyhľadávač patrí medzi jednu z najefektívnejšej formy reklamy na internete. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Reklama na Facebooku

Viete o tom, že na Facebooku je viac ako 2,6 milióna slovenských aktívnych účtov? Potrebujete propagovať svoj produkt, službu alebo značku na tejto sociálnej sieti? Spoločne si určíme primárne ciele kampane a následne vytvoríme efektívnu stratégiu, ktorá Vám prinesie zisky. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Správa sociálnych sieti

Potrebujete komunikovať s Vašim publikom na sociálnych sieťach? Robíte všetko spontánne a chýba Vám stratégia, ktorá by priniesla merateľné výsledky? Naši skúsení online marketéri sa postarajú o vytvorenie plánov komunikácie na sociálnych sieťach, pomôžu Vám s príspevkami a ich plánovaním a získaju pre Vás nových fanúšikov. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Optimalizácia pre vyhľadávače SEO

Neviete nájsť Vašu web stránku vo vyhľadávači pri zadaní kľúčových slov? Nachádza sa až na 2, 3 či ďalšiej strane? Kvalitne nastavené SEO Vám generuje zisky bez ďalšej dlhodobej investície do reklamy. Naši špecialisti vyberú podstatné kľúčové slová a vytvoria tu správnu architektúru Vášho webu. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Remarketingová reklama

Viete o tom, že môžete ukazovať reklamu práve tým, ktorý boli na Vašej stránke? Je pre Vás táto reklama drahá a potrebujete vybrať iba tú časť publika, ktorá má potenciál pre vykonanie akcie? V rámci remarketingu vyberieme kľúčovú skupinu návštevníkom a ukážeme im Vaše služby znova! Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Copywriting

Záleží Vám na tom, aby text na web stránke bol pútavý a presvedčil návštevníka o kvalite Vašich služieb a produktov? Stále si myslíte, že ľudia na web stránkach texty nečítajú? Je to mýtus! Správne napísaný text pomáha predaju a je dôležitejší ako vizuál web stránky. Zvýšte počet objednávok vďaka službám našich copywritterov. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Zobraziť viac

Tvorba online marketingových stratégií a správa kampaní

Viete o tom, že keď nevyužívate propagáciu na internete, prichádzate o zákazníkov? Len na Facebooku je viac ako 2,5 milióna aktívnych slovenských účtov. Viete koľko ľudí mesačne hľadá cez Google práve Vašu službu? Vytvoríme Vám kompletný online marketingový plán, nastavíme propagáciu na rôznych kanáloch onlinu a pravidelne sa Vám o ne budeme starať. Úpravou Vašich kampaní zvýšime počet relevantných vstupov na Vašu stránku. Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

Nezáväzná objednávka
up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Seberíniho 2

down left triangle