S majiteľom bistra sme sa dohodli na vytvorení web stránky. Stránka mala byť jednoduchá a hlavne má lákať ľudí, aby sa do bistra zastavili alebo si cez donášku, ktorú robí do vybraných lokalít Bratislavy, objednali.

Základný homepage je postavený len na jednoduchom menu v hlavičke web stránky a následne troch veľkých Call To Action prvkoch. Prvý prvok slúži hlavne pre tých, ktorí bistro ešte nepoznajú a chcú sa zoznámiť s menu. Ďalšie dve tlačidlá volajú už po priamej akcií. Tieto prvky sme pre telefón upravili a tak si priamo z webu môžete zavolať do bistra. Sekcia kontakt slúži pre tých labužníkov, ktorí si radi vychutnajú jedlo čo najčerstvejšie.

Ďalej na webe nájdete viac informácií o bistre a galériu jedál. Keďže Johny Italian Bistro je zástanca toho, že by sa jedlo malo obmieňať, vytvorili sme administráciu, kde si sami dokážu nahadzovať jedlá a ceny. Prajeme Vám dobrú chuť a po dobrej maškrte nezabudnite dať Johnymu v sekcií kontakt referenciu, ktorá sa následne bude zobrazovať na stránke.