Z tvorby tejto web stránky sa veľmi tešíme. Každá firma dnes potrebuje mať svoj priestor - kanceláriu, odkiaľ pracuje. To si uvedomuje aj náš klient a vo svojom portfóliu má viac ako 50 budov, kde si môžete prenajať kanceláriu. Našou úlohou bolo vytvoriť webstránku, ktorá bude zobrazovať jeho ponuku. Kancelárie si klient nahadzuje cez naše admin rozhranie. V hornej časti homepage sa nachádza filter, kde si môžete zadať cenový a priestorový rozptyl, vybrať konkrétnu lokalitu alebo konkrétnu budovu. Na domovskej stránke sú zobrazené aj referencie spokojných klientov, ktoré sú napojené na databázu.

Na podstránke "hľadať nehnuteľnosť" sa vo vrchnej časti nachádza mapa, v ktorej si návštevník môže priblížiť konkrétnu lokalitu a pozrieť sa na to, aké budovy a kancelárie sú v tejto lokalite dostupné. Do klasickej Google mapy sme museli dotiahnuť lokalitu z databázy a znázorniť ju v mape.

Každá budova má vlastnú podstránku, kde sú znázornené informácie, ktoré by mohli klienta zaujímať. Call To Action prvky má návštevník stále poruke. V prípade, že má o kanceláriu záujem, môže spoločnosť hneď kontaktovať. V spodnej časti budovy sa nachádzajú aj podobné budovy. Tie sú prioritne zobrazované podľa lokality. Ak návštevníka ponuka neoslovila, web mu automaticky ponúkne iné alternatívy.