Online marketing

SEO
optimalizácia

Zobrazujte sa medzi prvými na Google, keď Vaši zákazníci hľadajú službu alebo tovar, ktorý ponúkate. Získajte nové objednávky bez nákladov na reklamnú kampaň!

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia je pre firmu výhra

Google vyhľadávač je najpopulárnejší na svete. Zobrazujte sa na popredných miestach pri kľúčových slovách, ktoré sú spojené s činnosťou alebo produktami Vašej firmy. Na SEO inzeráty sa kliká oveľa viac, ako na reklamu. Buďte prvý a získajte konkurenčnú výhodu.

Pri SEO optimalizácii
dbáme na

Analýza
kľúčových slov

Najzákladnejším bodom SEO optimalizácie je analýza klúčových slov. Následne je potrebné definovať podstránky, ktoré budú vašu stránku reprezentovať v súboji na Googli. Na začiatok vyberáme tie najreleventnejšie, neskôr pridávame ďalšie kľúčové slová.

Analýza
On-page SEO

On-page SEO

Po skompletizovaní analýzy a pripravenia podstránok prejdeme všetky on-page SEO nastavenia, aby sme sa uistili, že nám nič nechýba. Ak Vám webstránku zhotovoval niekto iný, vytvoríme súpis potrebných bodov aj na optimalizáciu rýchlosti načítavania.

Off-page SEO

Najväčší dopad na SEO má externé prostredie. Google si všíma, ako sa ľudia správajú na Vašom webe, keď ho navštívia priamo z vyhľadávača, koľko spätných odkazov na Vás smeruje, aké sú to domény a v hre je aj mnoho ďalších premien. Off-page SEO je práve tá časť, o ktorú sa treba pravidelne starať, aby ste silu webstránky neustále posilovali.

Off-page SEO
Monitoring

SEO
Monitoring

Pravidelným monitoringom nielen vašej SEO optimalizácie ale aj tej konkurenčnej získame dáta, ktoré nám jasne budú ukazovať, ktorým smerom sa vybrať. Keď chceme poraziť vášho súpera, musíme poznať jeho stratégiu. To nám zabezpečí práve SEO monitoring konkurencie.

Reporting

Na pravidelnej báze reportujeme nami vykonané úkony a výsledky našej práce. Reporty sú prehľadné. V prípade, že v našom reporte nebudete niečomu rozumieť, radi Vám to vysvetlíme. Budujeme si dôveru a dlhodobý vzťah.

Report