Online marketing

Komplexný
online marketing

Dosahujte lepšie výsledky vďaka komplexnému online marketingu. Využite všetky kanály online marketingu aby ste upútali potenciálnych zákazníkov kdekoľvek sa v online priestore nachádzajú.

Komplexný online marketing
Heart icon Štatistiky

Využite všetko, čo online marketing ponúka

Internet je súčasťou našich životov. Každý z nás navštevuje iné sociálne siete, webstránky a má iné záujmy. Spoločne identifikujeme, ktoré kanály sú pre Vás najvýhodnejšie a budeme prenasledovať cieľovú skupinu všade, kde to bude možné.

Aké kanály pri
online marketingu využívame?

Google

Reklamná sieť
Google Ads

Pri tvorbe stratégie využijeme možnosti reklamnej siete Google Ads. Svojou rôznorodosťou patrí medzi najlepšie reklamné siete na svete. Reklamu vieme zabezpečiť vo vyhľadávači Google, na webstránkach a aplikáciach, ktoré sú súčasťou Google Adsense, na Youtube, alebo Gmaily.

Google
Reklama na Facebooku a Instagrame

Reklama na
Facebooku a Instagrame

Tieto dve najpopulárnejšie sociálne siete využívajú dáta svojich užívateľov na to, aby sme pri tvorbe reklamy dokázali čo najlepšie zacieliť cieľovú skupinu. Ich výhodou je aj rôznorodosť pri výbere hlavného cieľa kampane ale aj typu zvolenej reklamy. Fotografie, videá, karuseli či inteligentné katalógy robia tieto siete unikátnymi.

Správa sociálnych sieti Facebook a Instagram

Pravidelná komunikácia cez tieto sociálne siete udržuje vzťah s fanúšikmi firmy a sledovateľmi ale aj cieľovou skupinou. Je skvelé, že o novinkách a o dianí vo vašej firme môžete jednoducho informovať.

Správa sociálnych sieti
Email marketing

Email
marketing

Hlavnou podstatou email marketingu je tvorba emailovej databázy. Neustále zbieranie nových adries rozširuje celkovú hodnotu jedného odoslaného emailu. O databázu je potrebné sa starať a sledovať aktivitu Vášho publika. V konečnom dôsledku vďaka jednému emailu viete priniesť do firmy tisíce eur.

SEO
optimalizácia

Najpopulárnejším vyhľadávačom je Google. Buďte medzi prvými pri relevantných kľúčových slovách, ktoré Vám zabezpečia okrem trafficu aj nové objednávky. Výhodou SEO optimalizácie je, že Google za umiestnenie neplatíte.

SEO optimalizácia