Správa sociálnych sietí

Potrebujete pomôcť so správou sociálnych sietí? Vybudujte si vzťah s Vašimi zákazníkmi na Facebooku a Instagrame!

Postaráme sa Vám o sociálne siete

Potrebujete komunikovať s Vašim publikom na Facebooku alebo Instagrame? Všimli ste si, že príspevky, ktoré pridávate málo ľudí likuje, komentuje alebo zdieľa? Neviete si v rámci svojej práce nájsť čas na tvorbu kvalitného obsahu a pravidelné prispievanie? Spoločne navrhneme tú pravú stratégiu komunikácie pre Vašu cieľovú skupinu, naplánujeme a vytvoríme príspevky, pridáme stories, budeme odpovedať na komentáre a hlavne Vám prinesieme nových followerov a fanúšikov. Nechajte si spravovať sociálne siete od profesionálov.

Nezáväzná objednávka

Prečo sa starať o sociálne siete

Správa Facebook-u

Facebook je najväčšia sociálna sieť na internete. Na Slovensku ju využíva viac ako 2,3 milióna užívateľov. Na tejto sociálnej sietí sa ľudia oveľa radšej vyjadrujú a môžu príspevky zdieľať. Užívatelia si tu radi prečítajú príspevky a samotná sieť ponúka nekonečné množstvo preklikov na rôzne webstránky. Aktuálne na nej zachytávame oveľa väčšiu kúpischopnosť ľudí v produktívnom veku.

Správa Instagram-u

Instagram je hlavne vizuálna sociálna sieť. Ľudia na nej s veľkou obľubov likujú pekné príspevky a follow zase dávajú pekným profilom. Veľkú popularitu tu majú Stories. Aktuálne sa tu nechádza okolo milión aktívnych slovenských užívateľov. Na Instagrame lahšie a lacnejšie získať followera ako fanúšika na Facebooku. Ak má klient priestor vo svojom budgete, radi spolupracujeme s Influencermi.

Správou sociálnych sietí od nás získate

Ušetríme
Vám čas

Venujte sa tomu, čo viete najlepšie! Kým budete riešiť obchod alebo chod firmy, my sa Vám zatiaľ postaráme o príspevky a komunikáciu s publikom.

Stratégia
komunikácie

Vopred Vám navrhneme a spoločne si odsúhlasíme stratégiu komunikácie ako aj celý plán na najbližšie obdobie.

Vylepšený vizuál
príspevkov

Niektoré kreatívy potrebujú vylepšenie! Preto naši marketéri pri tvorba príspevkov úzko spolupracujú s našimi grafikmi.

Analýza Vášho
publika

Aby príspevky mali veľa likov, boli zdieľané a komentované je potrebné zistiť aký obsah Vaše publikum zaujíma a v ktorých hodinách je najaktívnejšie.

Nárast followerov a fanúšikov

Čím viac správnych followerov a fanúšikov máte, tým je väčší Váš organický dosah. Kontinuálne budeme pracovať na ich získaní.

Analýza
konkurencie

Počas našej spolupráce neustále sledujeme, ako sa darí konkurencií a aké príspevky pridáva. Pracujeme na tom, aby ste ich v rámci sociálnych sietí predbehli.

Profesionálne
reporty

Naše výsledky sú odzrkadlené v pravidelných reportoch. Vďaka nim, Vás dokážeme informovať o celkovom úspechu našej práce.

Budovanie povedomia o značke

Každá nová interakcia, každý nový dosah na sociálnych sieťach Vám pomáha k rastu povedomia o Vašej značke. Nech sa hovorí o Vás, nie o druhých.

Spolupráca
s influencermi

Influenceri dokážu pomôcť Vašej značke a jednoduchšie zacieliť publikum. Treba si vedieť zvoliť toho správneho. Influencera Vám vyberieme a spoluprácu s nim odkomunikujeme.

Vytvorili sme

Bezplatný audit sociálnych sietí

Vlastníte sociálne siete a pravidelne sa o ne staráte? Chcete vedieť, či to robíte správne? Nechajte si vypracovať audit sociálnych sietí ZADARMO! Vypracovaný audit Vám odprezentujeme osobne. Získate prehľad o tom, čo robíte zle a čo správne, kedy je najlepšie komunikovať na cieľovú skupinu a porovnáme Vašu firemnú komunikáciu s konkurenciou.

Chcem audit sociálnych sietí ZADARMO

Priebeh spolupráce pri správe sociálnych sietí

Analýza počiatočného stavu

Jednotná cena po celý čas

Vytvorenie stratégie a plánu

Úzka spolupráca

Meranie a vyhodnocovanie

Navrhujeme nezáväzné stretnutie

Veľmi radi sa o Vašom projekte porozprávame osobne. Osobné stretnutia nám pomáhajú lepšie pochopiť potreby klienta, špecifikovať zadanie a ciele. Káva ide samozrejme na náš účet. Ak si napriek tomu želáte zatiaľ iba vypracovať cenovú ponuku, radi Vám vyhovieme.

Chcem správu sociálnych sietí