Slider left | Onlima.sk

Tvorba eshopu na mieru

Chcete si otvoriť svoj vlastný internetový obchod? Hľadáte kvalitné riešenie? Využite našu službu tvorba eshopu a zarábajte ONLINE!

Tvorbou e-shopu od nás získate

Aktualizácia
kódu

Našim cieľom je predávať najlepší e-shopový systém na trhu. Dosiahnuť to môžme len neustálym vývojom a aktualizovaním. O novinkách klientov pravidelne informujeme. Potrebné súčasti automaticky zaktualizujeme a novú funkcionalitu pridáme do e-shopu na Vaše požiadanie.

Moderný vzhľad, responzívny dizajn

Podstatou funkčnej webovej grafiky sú správne umiestnené prvky. Mali by sa nachádzať presne tam, kde ich návštevník očakáva. Pekný a moderný vzhľad dopomôže k tomu, aby si návštevník e-shop prelistoval a hneď ho nezavrel. Grafické optimalizované prevedenie pri všetkych typoch zariadenia je u nás samozrejmosťou.

Zdieľanie
funkcionalít

V základnom balíku nášho systému sa nachádza mnoho funkcionalít. Je možné, že vymyslíte niečo jedinečné. Ak cena za zhotovenie tejto funkcionality bude privysoká, oslovíme ostatných majiteľov nášho systému aby sa finančne podieľali na vývoji novej súčasti e-shopu. Finálna cena za implementáciu tak môže byť oveľa nižšia.

Rýchle načítanie e-shopu

E-shopy často obsahujú množstvo kategórií a produktov. Obsah je potom objemný a načítanie e-shopu môže byť preto pomalšie. Zoptimalizujeme všetky súčasti webu a hlavne obrázky, ktoré budete môcť do webu vkladať v akejkoľvek veľkosti. Systém si ich sám podľa potreby upraví. Návštevník chce nakupovať, nie čakať!

E-shop so SEO optimalizáciou

Každá kategória vo Vašom e-shope je sólo bojovník v konkurenčnom boji, ktorý sa snaží získať čo najlepšie organické umiestnenie v Google. V našom systéme kategórie obsahujú všetky potrebné náležitosti a nastavenia, ktoré Google v rámci indexácie vyžaduje.

Skúsený
tím

O vývoj e-shopov sa stará náš skúsený tím. Každá funkcia je otestovaná ešte predtým, ako ju spustíme naživo. Naši marketéri nám pomáhajú zvýšiť výkonnosť e-shopu, hľadať nové spôsoby ako zvýšiť predaj a zároveň odstraňiť prebytočné prvky, ktoré by mohli návštevníka odradiť od nákupu.

Analýza kľúčových slov ZADARMO!

Pri objednaní služby tvorba eshopu získate analýzu kľúčových slov ZADARMO! Správne pomenované kategórie zvýšia Vašu organickú návštevnosť aj predaj. Ak sa rozhodnete propagovať e-shop cez Google Ads, Vaše kategórie a vstupné podstránky budú pre tento typ reklamy optimalizované. Navyše netreba zabudnúť na to, že nie je podstatné ako sa kategória odborne volá, ale pod akým názvom ju návštevníci poznajú a ako ju hľadajú.

Analýza kľúčových slov ZADARMO

Spôsob úhrady za tvorbu e-shopu

Úhrada celého e-shopu

Ide o klasický spôsob úhrady za vytvorenie e-shopu. Najskôr graficky zhotovíme všetky homogénne podstránky e-shopu a zapracujeme Vaše pripomienky, potom nám zaplatíte 50% zálohy. Pustíme sa do implementácie a doladíme e-shop do finálnej podoby. Po odsúhlasení finálnej verzie spustíme Váš nový e-shop a doplatíte zvyšnú sumu. Na výške platieb sa vždy vieme dohodnúť.

Licenčný poplatok + mesačná platba

Začínate alebo je Váš kapitál limitujúci? Chcete ale naozaj kvalitný e-shop? Máme pre Vás riešenie! Za nový e-shop na začiatok zaplatíte jednorázový licenčný poplatok a následne nám uhradíte každý mesiac vopred dohodnutú sumu. Vďaka tomuto riešeniu Vám ostanú financie na marketing, ktoré ak dobre investujete, e-shop sa môže pomerne rýchlo rozbehnúť. Preto sa dá povedať, že mesačný poplatok bude za Vás uhrádzať samotný e-shop.

Redizajn e-shopu

Vlastníte e-shop? Nie ste s jeho prevedením spokojný? Začnime našu spoluprácu auditom Vášho pôvodného systému. Zístime, čo Vám fungovalo a kde ste spravili chyby. Výstupný report slúži na zdokonalenie pôvodného e-shopu. Možno zistíte, že je čas, aby ste prešli na nový systém. Ak sa rozhodnete pre nás, vďaka reportu dokážeme vychytať všetky muchy a odovzdať Vám dokonalejší a hlavne výkonnejší e-shop.

Chcem audit e-shopu ZADARMO

Navrhujeme nezáväzné stretnutie

Veľmi radi sa o Vašom projekte porozprávame osobne. Osobné stretnutia nám pomáhajú lepšie pochopiť potreby klienta, špecifikovať zadanie a ciele. Káva ide samozrejme na náš účet. Ak si napriek tomu želáte zatiaľ iba vypracovať cenovú ponuku, radi Vám vyhovieme.

Chcem si dať vytvoriť e-shop
up left triangle

Kontakt

Napíšte nám

Kontaktné údaje

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Stačí, ak nám do správy pošlete podrobnú špecifikáciu projektu a my Vám do 48 hodín zašleme cenovú ponuku. V prípade akejkoľvek konzultácie nás neváhajte kontaktovať.

+421 911 069 651

info@onlima.sk

Bratislava, Seberíniho 2

down left triangle