Tvorba web stránok na mieru

Webstránka pripravená na propagáciu

Ste rozhodnutý investovať do online reklamy? Pripravíme Vám webstránku, ktorá zvýši konverzie a vylepší pozície v Google vyhľadávači.

Webstránka pripravená na propagáciu
Marketing v rovnováhe s webstránkou

Pripravte sa na propagáciu novou web stránkou

Plánujete posunúť svoj biznis vpred cez online reklamu ale máte nekvalitnú webstránku? Máte pocit, že Vaša webstránka neprináša dostatočný počet objednávok či nákupov, aj napriek tomu, že prinášate na web relevantných návštevníkov? Vytvorme web, ktorý Vaše investované peniaze do marketingu premení na zisky!

Pri tvorbe web stránok
dbáme na

Analýza

Analýza kľúčových
slov a dát

Pred začatím vytvárania novej webstránky spravíme analýzu kľúčových slov. Návštevníci získaný z vyhľadávača Google sú jedny z najrelevantnejších preto je tento bod vo väčšine prípadov najkľúčovejší. Ak už webstránku vlastníte, pozrieme sa aj na dáta, ktoré ste získali pomocou Google Analytics.

Analýza
Moderný vzhľad
Vzhľad

Moderný vzhľad, premyslená stratégia

Pri marketingu je najpodstatnejšie smerovať ľudí správnou cestou ihneď po príchode na webstránku. Uvedomujeme si, že iba zriedkavo smerujeme ľudí z reklám priamo na domovskú stránku. Preto je potrebné prepracovať štruktúru všetkých vstupných podstránok. Web stránku oblečieme do moderného šatu a zabezpečíme plnú responzivitu.

Na mieru

Prispôsobivý web k marketingovým aktivitám

Rôznorodosť marketingových stratégií a dynamická doba Vás odkazuje na neustále zmeny. Webstránku pripravíme tak, aby ste v prípade potreby dokázali prispôsobiť obsah jednotlivým kampaniam. Nevyužívame open-source CMS ako sú Wordpress, Wix, Shopify či iné a preto Vám dokážeme v budúcnosti ohnúť webstránku do akejkoľvek podoby, za prijateľne strávený čas programovaním.

Prispôsobivý web
Administrácia
Administrácia

Intuitívna
správa webu

Po odovzdaní web stránky si dokážete jej obsah spravovať sami, bez potreby nášho zásahu. Vytvoríme intuitívne administratívne rozhranie, ktoré bude prispôsobené grafickému vzhľadu webstránky.

Načítavanie

Rýchlosť webstránky
je kľúčová

Návštevníci chcú objednávať, nakupovať a nie čakať. Čím sa web stránka pomalšie načítava, tým je nižšie šanca, že zákazník na nej zotrvá a dokončí objednávku. Pred odovzdaním webu preto vykonávame:

  • optimalizujeme veľkosť scriptov
  • optimalizáciu obrázkov v základnom dizajne
  • kontrolu optimalizácie veľkosti obrázkov cez administratívne rozhranie
  • kontrolu načítavania prvotne dôležitých komponentov
  • kontrola skóre cez PageSpeed Insight
Rýchle načítavanie

Priebeh spolupráce
pri tvorbe webstránok

Left arrow icon
Right arrow icon
1.

Špecifikácia
zadania

Spoločne sa porozprávame bližšie o Vašej spoločnosti, predstavách a plánoch do budúcna. Následne si podrobne prejdeme obsah a funkcie webstránky. Po našom rozhovore Vám spíšeme podrobnú špecifikáciu projektu, ktorá bude podkladom na zhotovenie webstránky. Schválime si zadanie, cenovú ponuku a púšťame sa do práce.

2.

Tvorba
dizajnu

Vytvoríme Vám grafický prototyp webstránky. Nakreslíme vzhľad všetkých kľúčových podstránok, ktoré stránka bude používať. Zhotovený návrh Vám zašleme na pripomienkovanie. Po odsúhlasení grafiky sa pustíme do samotného programovania.

3.

Programovanie
webstránky

Počas programovania webstránky Vás budeme informovať o aktuálnom stave našej práce. Po kompletnom zhotovení frontendu web stránky obdržíte testovací link, kde si web môžete pozrieť a skontrolovať. Následne sa do frontendu napoja všetky sľúbené a vopred dohodnuté funkcionality.

4.

Testovanie a
schvalovanie

Počas testovania prebehneme všetky kombinácie ciest, cez ktoré by mohli viesť kroky návštevníka webu. Vďaka tomu dokážeme odhalili prípadné chyby a nedostatky. Po kompletnom otestovaní a opravení bugov Vám pošleme web na finálne schválenie.

5.

Odovzdanie
projektu

Projekt nasadíme na Vami preferovaný hosting. V prípade, že budete mať záujem, s výberom hostingu Vám radi pomôžeme. Niektoré komplexnejšie riešenia si vyžadujú špeciálny priestor a preto je potrebné rátať s umiestnením na VPS (virtual private server). Po nasadení ešte raz prebehneme, či je všetko v poriadku a Vy sa môžete tešiť z novej webstránky.