Tvorba web stránok na mieru

Redizajn
existujúcej
web stránky

Disponujete staršou web stránkou a cítite potrebu redizajnu? Získajte okrem nového vzhľadu aj viac leadov či objednávok.

Redizajn existujúcej web stránky
Heart icon tvorbu web stránok

Aké web stránky
vytvárame?

Milujeme výzvy! Vytvoríme Vám webstránku podľa Vašich predstáv. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme pre Vás spraviť čokoľvek. Ak máte nápad, pretavíme ho do funkčného webu, či webovej aplikácie. Ak poznáte len Vašu potrebu, nechajte vymýšlanie na nás! Vytvorme web stránku, na ktorý budeme spoločne hrdí.

Pri redizajne web stránky
dbáme na

Počiatočná analýza

Rešpektujeme dáta zo starého webu

Históriu treba rešpektovať! Preštudujeme si dáta, ktoré ste získali na Vašej starej webovej stránke a výsledná štúdia bude pre nás základným piliérom pre stavbu novej webstránky. Okrem toho pre Vás pripravíme aj analýzu kľúčových slov, aby sme vedeli určiť jasne ciele komunikácie.

Počiatočná analýza
Moderný grafický návrh
Grafika

Moderný grafický návrh, plne responzívny

Nový grafický návrh bude navrhnutý podľa získaných dát zo starého webu. Najskôr si pripravíme náčrt, následne ho vyfarbíme podľa Vašich firemných farieb a dodáme mu moderný vzhľad. Na starých a nových klientov dizajn hneď zapôsobí.

Na mieru

Webstránka prispôsobená
Vašim požiadavkám

Mali ste predchádzajúci web v Joomle alebo Wordpresse? V takom prípade ste sa určite stretli s tým, že niektoré zmeny boli komplikované alebo dokonca nerealizovateľné. My vytvárame web stránky na mieru bez použitia open-source CMS, takže akékoľvek požiadavky nie sú pre nás prekážkou.

Webstránka na mieru
Administrácia
Administrácia

Správa webu cez admin rozhranie

Cez administrátorské rozhranie, ktoré bude súčasťou Vašej stránky dokážete spravovať akýkoľvek obsah na stránke, ktorý budete potrebovať. Administráciu webu sme vytvorili veľmi intuitívne a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Aj bez znalosti programovania.

Načítavanie

Rýchle načítavanie
webstránky

Ľudia chcú rýchly prísun informácií nie čakať! Pomalé načítavanie webstránky zvyšuje mieru okamžitých odchodov, tým pádom aj znížuje finálny počet záujemcov o Vaše služby či produkty. Preto na stránkach:

  • optimalizujeme veľkosť scriptov
  • optimalizujeme veľkosť obrázkov
  • načítavame prvotne len najdôležitejšie komponenty
  • kontrolujeme výkonnosť webu cez PageSpeed Insight
Rýchle načítavanie

Priebeh spolupráce
pri tvorbe webstránok

<
>
1.

Špecifikácia
zadania

Spoločne sa porozprávame bližšie o Vašej spoločnosti, predstavách a plánoch do budúcna. Následne si podrobne prejdeme obsah a funkcie webstránky. Po našom rozhovore Vám spíšeme podrobnú špecifikáciu projektu, ktorá bude podkladom na zhotovenie webstránky. Schválime si zadanie, cenovú ponuku a púšťame sa do práce.

2.

Tvorba
dizajnu

Vytvoríme Vám grafický prototyp webstránky. Nakreslíme vzhľad všetkých kľúčových podstránok, ktoré stránka bude používať. Zhotovený návrh Vám zašleme na pripomienkovanie. Po odsúhlasení grafiky sa pustíme do samotného programovania.

3.

Programovanie
webstránky

Počas programovania webstránky Vás budeme informovať o aktuálnom stave našej práce. Po kompletnom zhotovení frontendu web stránky obdržíte testovací link, kde si web môžete pozrieť a skontrolovať. Následne sa do frontendu napoja všetky sľúbené a vopred dohodnuté funkcionality.

4.

Testovanie a
schvalovanie

Počas testovania prebehneme všetky kombinácie ciest, cez ktoré by mohli viesť kroky návštevníka webu. Vďaka tomu dokážeme odhalili prípadné chyby a nedostatky. Po kompletnom otestovaní a opravení bugov Vám pošleme web na finálne schválenie.

5.

Odovzdanie
projektu

Projekt nasadíme na Vami preferovaný hosting. V prípade, že budete mať záujem, s výberom hostingu Vám radi pomôžeme. Niektoré komplexnejšie riešenia si vyžadujú špeciálny priestor a preto je potrebné rátať s umiestnením na VPS (virtual private server). Po nasadení ešte raz prebehneme, či je všetko v poriadku a Vy sa môžete tešiť z novej webstránky.